Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında renkler görmek

Kahve falında renkler görmek yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, ekmeksiz kalacağına, manevi anlamda da huzur içinde olacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, duyacağı bazı sözler sayesinde kafasındaki taşların yerine oturacağına, bu sayede bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine inanılır.

Kahve falında renkler gördüyseniz:

  • Deneyimleriniz rutinle vakit kaybetmek yerine, harekete geçmenizi söylüyor.

Kahve falında mavi renkli dosya görmek işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, kapandı sandığı belalı bir işin yeniden gündeme geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mavi renkte çiçek görmek azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, çok hayırlı insan olunacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine tabir olunur.

Kahve falında yeşil renkli timsah görmek keyfinin, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında saçını sarı renkte görmek başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, kendisini üzen durumlardan uzak kalıp, hayatın iyi yanlarına bakmaya çalışarak, daha pozitif biri olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taba renk görmek herkesten ileriye gideceğine, gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında altın renk görmek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine inanılır.

Kahve falında kırmızı renkli kalem görmek verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine ve haksızlığa uğranılacağına, sevinçli haberler alınacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına ve kaçan fırsatların tekrar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında renkli devekuşu görmek dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına işarettir.