Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah kedinin ısırdığını görmek

Kahve falında siyah kedinin ısırdığını görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sağlığının bozulacağına, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, sevinç ve sürura, kaybettiği şeyi bulmasına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah kedinin ısırdığını gördüyseniz:

  • Duygusal konulardaki sorunları gizlilikle ele almalısınız.

Kahve falında siyah kedinin ısırdığını görmek zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, fakirlikten kurtulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedinin kendini ısırdığını görmek sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, devlet kapısından bir yardım alacağınıza işaret eder.

Kahve falında kara kedi ısırdığını görmek işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine tabir olunur.

Kahve falında sarı kedinin ısırdığını görmek toplum içindeki saygınlığının artacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kedinin parmak ısırdığını görmek yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında ayağını kedi ısırmak kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kedinin ayağını ısırdığını görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, yeni maddi kapıların size açılacağın rivayet eder.

Kahve falında beyaz kedinin ısırdığını görmek her şeyin yolunda gideceğine, işinden geri kalacağına, bu durumun tüm düzenini, planlarını, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine rivayet etmektedir.