Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tırtıl görmek

Kahve falında tırtıl görmek çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, günaha gireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, sıkıntıların, dertlerin ve zorlukların da biteceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine delalettir.

Kahve falında tırtıl gördüyseniz:

  • Çok sayıda alternatifiniz var.

Kahve falında tırtıl yemek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tırtıllar görmek ticaretin büyüyeceğine, içine fesat düşeceğine delalet eder.

Kahve falında uçan tırtıl görmek hayalkırıklıklarının giderileceğine, işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tırtıl beslemek işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine inanılır.

Kahve falında tırtıl böceği görmek alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine yorulur.

Kahve falında tırtılın kelebeğe dönüştüğünü görmek hayır getirecek yollara girileceğine, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah tırtıl görmek onlara doyasıya sarılacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine delalettir.

Kahve falında evde tırtıl görmek hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına ve sıkıntılarının sona ereceğine, sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine delalettir.