Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dünürcü görmek

Kahve falında dünürcü görmek karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatı ile ilgili bazı adımların atılacağına, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, dirliğin bozulabileceğine, fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına delalettir.

Kahve falında dünürcü gördüyseniz:

  • Bazı konularda anlaşmaya varmak ya da anlaşma imzalamak için çabalamanın fazla anlamı olmayabilir.

Kahve falında dünür olmak çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, kötü günler için daima kenarda para tutacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kıza dünür gitmek ömrünün de uzun olacağına, kazancın katbekat arttırılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dünürleri görmek fal sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, düşülen zor durumlardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına yorulur.

Kahve falında eski dünürleri görmek kazancının ve canın güvence altında olacağına, maddi açıdan ferahlamaya delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş dünürünü görmek yakın bir zamanda alınacak olan hayırlı bir haber sayesinde sıkıntıların sona ereceğine, ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, hayırlı kararlar verileceğine, bu kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Kahve falında dünürü görmek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, insanlarla arasının iyi olacağına yorulur.

Kahve falında dünürle kavga etmek kendisine bu süreç içinde maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, yaşamsal alanlarda her türlü güvenliğin sağlandığına, düşmanlardan uzak, huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına tabir olunur.

Kahve falında kendine dünür geldiğini görmek hastalanacağına, üzüleceğine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına işaret eder.