Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karanlikta deniz görmek

Kahve falında karanlikta deniz görmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, güçten düşeceğine, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kısmetsizlik yaşanmayacağına tabir olunur.

Kahve falında karanlikta deniz gördüyseniz:

  • Uzun zamandır bazı işlerinizin önünü kesen veya sizi yavaşlatan bazı sorunları gidermenin yollarını bulabilirsiniz.

Kahve falında denizi kara görmek günlerini hastanede geçireceğine, büyük bir ilgi ve değer göreceğine rivayet eder.

Kahve falında kara bir deniz görmek hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde kara yılan görmek hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında karanlikta denizde yüzmek başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına inanılır.

Kahve falında denizde kara delik görmek büyük sıkıntılar çekileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal sahibinin bu duruma karşı çaresiz kalacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kara denizde yüzmek yarınlarına inanacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine işaret eder.

Kahve falında karanlikta deniz görmek moralinin yerine geleceğine, elinin de bollaşacağına, heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, moral bulacağına rivayet eder.

Kahve falında karanlikta denize girmek hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, herkesi kendi gibi zannedeceğine fakat bu konuda yanıldığını anlayacağı zaman çoktan pişman olmuş olacağına işaret etmektedir.