Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında petrol görmek

Kahve falında petrol görmek yeni personeller ve yeni firmalarla anlaşacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine, hayırlı bir eşe, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, anne babaya müjde verileceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, eğer sorunları varsa en kısa zamanda bu sorunlara çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine inanılır.

Kahve falında petrol gördüyseniz:

  • Eskiden kalma bazı belli sorunlarla uğraşmanız gerekebilir.

Kahve falında petrol görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına işarettir.

Kahve falında petrol fışkırdığını görmek para kazanmaya, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında petrol doldurmak gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine yorulur.

Kahve falında denizden petrol çıkarmak yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine rivayet eder.

Kahve falında ham petrol görmek işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve fal sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evden petrol çıktığını görmek sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına işarettir.

Kahve falında denizde petrol görmek kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında petrol istasyonu görmek iyileşme göstereceğine, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine rivayet eder.