Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz üst giymek

Kahve falında beyaz üst giymek mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, gerçekleştirmek istediği projeleri bu sayede gerçekleştireceğine, eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, mutsuz ve moralsiz olacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına, kazaya ve belaya çok yaklaşacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına ve çalışmaların en iyi yerlerinde kapris çekileceğine alamet eder.

Kahve falında beyaz üst giymek gördüyseniz:

  • Maddi anlaşmaları, finansal girişimleri veya ortaklık ya da iş birliklerinizi ilgilendiren konularda sağlam temellere dayalı olmayan anlaşmalar yapabilir veya sözler verebilirsiniz.

Kahve falında beyaz üst giymek eğleneceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, onu doyasıya yaşayacağına, bilgi sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında iki ayakkabı üst üste giymek sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üst üste iki ayakkabı giymek daha bol kazanca sahip olunacağına ve zenginlik elde edileceğine, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında üst üste çorap giymek dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi üst giymek kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, doyasıya hasret gidereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında iki ayakkabıyı üst üste giymek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, sorunlu bir durumla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında üst üste etek giymek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine delalettir.

Kahve falında üst üste gömlek giymek mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine yorulur.