Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bakla görmek

Kahve falında bakla görmek sırrın kimselere söylenmeyeceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına delalettir.

Kahve falında bakla gördüyseniz:

  • Karşılıklı imtiyazlar pazarlık yapılması veya uzlaşılması gereken konuları çabuklaştırabilir.

Kahve falında beyaz bakla görmek sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, neredeyse işten güçten el etek çekileceğine işaret eder.

Kahve falında kuru iç bakla görmek hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pazardan bakla almak büyük üzüntülerin ve sorunların falı kapatan kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına inanılır.

Kahve falında taze bakla görmek sevineceğine, gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil bakla toplamak güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yoğurtlu bakla görmek büyük bir yükten kurtulacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında bakla görmek sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, hayırlı adımlar atılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine işaret eder.

Kahve falında kuru bakla yemek arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, hayal edilen herşeye kavuşulacağına işarettir.