Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağızdan kan gelmesi görmek

Kahve falında ağızdan kan gelmesi görmek sevdikleri, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, çok hayırlı haberler alacağına, umduğunu bulamayacağına, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, yükümlülüklerin ve kişinin omzundaki ağırlığın da azalacağına, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Kahve falında ağızdan kan gelmesi gördüyseniz:

  • Abartılı veya aşırı davranışlardan kaçınmanızda fayda var.

Kahve falında ağızdan kan kusmak yaşanan soruna bakış açısı değiştirilmediği için uzunca bir süre daha aynı sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağızdan kan tükürmek yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, kirli işlere bulaşacağına inanılır.

Kahve falında ağızdan kan gelmek üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına alamet eder.

Kahve falında ağızdan kan gelmesi görmek işinde çok ilerleyeceğine, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına rivayet eder.

Kahve falında ağızdan akan kan görmek yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına yorulur.

Kahve falında ağızdan et kusmak büyük bir huzur ve neşe içinde olacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağızdan böcek kusmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağızdan kıl çıkartmak problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine alamet etmektedir.