Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgilisini nişanlı görmek

Kahve falında sevgilisini nişanlı görmek bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, iş sahibi değilse çok iyi bir işe sahip olacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında sevgilisini nişanlı gördüyseniz:

  • Maddi konularda yenilikler söz konusu olabilir.

Kahve falında eski sevgilisinin nişanlandığını duymak dinin emirlerini hiçe sayacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi nişanlısıyla görmek iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına delalet eder.

Kahve falında sevgiliyle nişanlanacağını görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına inanılır.

Kahve falında sevgilisinin nişanlandığını görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin nişanını görmek kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına, üzüleceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin nişanlandığını duymak bir sebeple çok zarar göreceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına delalettir.

Kahve falında eski sevgilinin nişanlandığını duymak kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevgilisiyle nişanlanmak bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına delalet eder.