Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evi büyütmek

Kahve falında evi büyütmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, insanları kurnazca kandıran, samimiyetsiz ve iki yüzlü birine, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine alamet eder.

Kahve falında evi büyütmek gördüyseniz:

  • Konuyla ilgili kişiler olan biteni gördükçe, olaylarla daha fazla ilgilenmeye başlayabilirler.

Kahve falında büyüdüğün evi görmek karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evi büyütmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına tabir olunur.

Kahve falında ev büyütmek takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına tabir olunur.

Kahve falında kalçanın büyüdüğünü görmek uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bitkinin büyüdüğünü görmek geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine yorulur.

Kahve falında dükkanın büyüdüğünü görmek işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine alamet eder.

Kahve falında oğlunun büyüdüğünü görmek emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine işaret eder.

Kahve falında erkek çocuğun büyüdüğünü görmek günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına yorulmaktadır.