Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mor nar görmek

Kahve falında mor nar görmek akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine ve daha iyi bir duruma gelmek için sürekli koşturacağına, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, refaha erileceğine, iş kaybı yaşanacağına, bazen fakirlik görüleceğine, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına yorulur.

Kahve falında mor nar gördüyseniz:

  • Çok iyi bir iş teklifi almanız ya da bozuk giden ilişkilerinizi düzeltmeniz olasıdır.

Kahve falında mor nar görmek dünyasının bir anda değişeceğine, çok daha büyük adımların atılacağına ve büyük kazançların elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında başkasına nar vermek hayatın yoluna gireceğine, kazaların ve belaların fal sahibinden uzak olacağına, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine işaret eder.

Kahve falında beyaz nar görmek zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında muz ve nar görmek huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine delalettir.

Kahve falında ekşi nar görmek malının, parasının ve canın güvende olacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kırmızı nar toplamak hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, elde bulunan işlerle ilgili anlaşmaların feshedileceğine ve hem maddi hem manevi açıdan kötü bir durumda olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nar taneleri toplamak üzülmesine dahi gerek olmayacağına, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nar ağacı dikmek statü atlayacağına, fal sahibinin hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına alamet eder.