Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni gözlük takmak

Kahve falında yeni gözlük takmak kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, evlat sahibi olunacağına ve iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına delalet eder.

Kahve falında yeni gözlük takmak gördüyseniz:

  • Hazır görünmeyen iş, plan ya da projeleri zorlamakta fayda var.

Kahve falında yeni gözlük takmak işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına delalettir.

Kahve falında gözlüğü ters takmak yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine işaret eder.

Kahve falında günes gözlük takmak kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözlük alıp takmak hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kırmızı güneş gözlüğü takmak kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına yorulur.

Kahve falında siyah gözlük takmak huzur ve kazanç getireceğine, Allah’ın kendisinden yana olacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah çerçeveli gözlük takmak sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında gece güneş gözlüğü takmak yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, büyük başarıya ulaşılacağına yorulur.