Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük kurt görmek

Kahve falında büyük kurt görmek uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, refaha erişileceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, üzüleceğine, giriştiği bütün işlerde sorunlarla karşılaşacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, daha önce kazanmadığı kadar büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerden uzak duracağına inanılır.

Kahve falında büyük kurt gördüyseniz:

  • Kendinizi aşma çabası içinde olmalısınız.

Kahve falında büyük bir kurt görmek çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, maddi olarak zarar edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında büyük abdestinde kurt görmek eve kapanacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına inanılır.

Kahve falında büyük elma kurdu görmek yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, moralinin ve sağlığının da bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında büyük kurtçuk görmek kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında büyük beyaz kurt görmek nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük kurt köpeği görmek fal sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, iş hayatında ve eğitim hayatında sorunlar yaşayacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına yorulur.

Kahve falında büyük abdestte kurt görmek uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına, elindekilerinin kıymetini de çok daha iyi bileceğine inanılır.

Kahve falında büyük abdestin içinde kurt görmek evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına işaret eder.