Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve Falında Boncuk Görmek

Kahve Falında Boncuk GörmekKahve falı kapattınız ve falınızda boncuk çıktıysa, hangi işe elinizi atarsanız atın o konuyu tamamlamak ve başarılı olmak adına endişe etmemelisiniz demektir.
Zira boncuk her halükarda işlerinizde başarılı olacağınızı simgelemektedir.
Zira boncuk gerçek hayatta da dizi dizi sıralandığında akıcılığın, işleyişin ve belirli bir nizamın imgesidir.
Bu nedenle de falında boncuk ya da boncuk dizesi gören bir kişi, gerek eğitim hayatında, gerek iş hayatında ve gerekse de aile yaşamında azmi, mutluluğu, düzeni, başarıyı ve bereketi yakalayacak demektir.
Kahve falında boncuk görmek eğitim hayatını sürdürenler için başarıyla eğitimlerini sonlandıracaklarına ve ileride iyi bir kariyer yapacaklarına delalettir.
Falda Boncuk GörmekÇalışan kişiler içinde atıldıkları yeni işlerde ve projelerde başarılı olacaklarına, şu ara her projelerinin tutacağına işaret eder.
Yine tüm bunlara ek olarak boncuk sabrın ve selametin de temsilcisidir.
Bu nedenle önünüze çıkan imtihanları sabırla ve dikkatli bir şekilde aşmanız neticesinde sizi bekleyen güzel nasipleri de müjdeliyor demektir.
Bu süre zarfında karşınıza çıkan teklifleri ve fırsatları iyi değerlendirerek dikkatli bir şekilde süzgeçten geçirmelisiniz.
Kahve falında boncuk görmek genel manada hep iyi şeylere yorulmaktadır.
“Falda Renkli Boncuk ne anlama gelir?”Diğer taraftan fal yorumunda kahve falında renkli boncuk görmek şu şekilde de ifade edilebilir.
Eğer görülen boncuk nazar boncuğunu andırıyorsa, çevrenizdekiler tarafından imrenilecek ve kıskanılacak derecede güzel bir hayat yaşıyorsunuz demektir.
Bu durumda fal sahibinin dikkatleri ve nazarı kırmak, kötü enerjiyi üzerinden geri yollamak için mutlaka üzerinde nazarlık taşıması önerilebilir.
Falda bir köşesi eksik ya da kırık çıkan nazar boncuğu fal sahibinin maddi ya da manevi anlamda yaşayacağı gelişmeleri simgeliyor olabilir.
Yine kahve falında çıkan boncuklar tekli de olsa, çoklu da olsa küçük ya da büyük ve kalıcı olan sevinçlere yorulabilir.
Diğer yönden her objede olduğu gibi kahve falında çıkan boncuklar yakınındaki objelere de başlı olarak değerlendirilmelidir.
Örneğin falda çıkan boncuğun yanındaki kadın figürü hafif meşrep bir kadının varlığına, aynı zaman da yine falda beliren boncuğun yanındaki erkek figürü de asla ele avuca sığmayacak olan bir erkeğin varlığına delildir.