Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında az kusmak

Kahve falında az kusmak verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine ve evlat sahibi olunacağına delalettir.

Kahve falında az kusmak gördüyseniz:

  • Herkesin biraz motivasyona ihtiyacı vardır.

Kahve falında tiksinmek kusmak her geçen gün zenginleşen fal sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, çok sevileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sabun kusmak her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, sevdiği kişiler ile kuracağı ortaklık sayesinde kendisini çok rahat hissedeceğine ve mutlu olacağına işaret eder.

Kahve falında yediği eti kusmak hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, haksızlığa uğranacağına ve zor günler geçirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında havuç kusmak kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, fal sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına inanılır.

Kahve falında kusmak ve temizlemek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine işaret eder.

Kahve falında kan kusmak tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına işarettir.

Kahve falında idrar kusmak keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine ve alınteri dökerek helal para kazanacağına delalet eder.

Kahve falında tuz kusmak neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına rivayet etmektedir.