Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sepet görmek

Kahve falında sepet görmek hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, bu yardımın gelmesine rağmen çok büyük bir darboğaza girileceğine ve çözüm yolları aranacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, sorunların atılacak zamanında ve doğru adımlar sayesinde sona ereceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına rivayet eder.

Kahve falında sepet gördüyseniz:

  • Alışılmadık aktiviteler veya farklı yerlere ziyaretler esnasında aşk hayatınızı renklendirebilecek bazı kişilere ilgi duyabilirsiniz.

Kahve falında süslü sepet görmek kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, faydalı şeyler yapacağına işaret eder.

Kahve falında sepet içinde gül görmek sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sepette zeytin görmek ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sepette beyaz gül görmek kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bebek sepeti görmek neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına delalettir.

Kahve falında sepette çilek görmek sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında sepette bebek görmek planlarının gerçekleşeceğine, toplum hayatında başarıya, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine işaret eder.

Kahve falında sepetli motor görmek sorunlu ve sıkıntılı kişilerle bir işe girileceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine inanılır.