Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski eş görmek

Kahve falında eski eş görmek büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, yapmak istediği şeylerde çok büyük bir sorun ile karşılaşacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında eski eş gördüyseniz:

  • Sevdiklerinize sevginizi göstermekte zorlanabilir veya yanlış cümleler kurabilirsiniz.

Kahve falında eski eşle arabaya binmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, kişinin çoğu kendi davranışlarından kaynaklanan bu durum için çözüm bulmak yerine kabullenip kendini daha da geri çekeceğine işarettir.

Kahve falında eski eşini başka biriyle görmek sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine yorulur.

Kahve falında eski eşin karısını görmek parasının pul, malının da hiç olacağına, maddi gücünün de daimi olacağına tabir olunur.

Kahve falında eski eşle nikahlanmak okul gibi hayratlar yaptırılacağına, gösterilen sabrın tükeneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski eşini görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski eşinin evlendiğini görmek daha sonra hayırlı işlere gireceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına işaret eder.

Kahve falında eski eşinin karısını görmek yaşama dört elle sarılacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski eşinin düğününü görmek yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, üzüntülü günler yaşanacağına delalettir.