Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında komiser görmek

Kahve falında komiser görmek işlerin çok iyi bir hal alacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına, elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, herkesin şaşırtılacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında komiser gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi ifade etmeniz gerekiyor, eksikler olabilir.

Kahve falında bayan komiser görmek borçların sonlandırılacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine yorulur.

Kahve falında komiser görmek büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında baş komiser olmak orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına delalettir.

Kahve falında baş komiser görmek her gün daha fazla dolacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında komiser olduğunu görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, para sıkıntısından kurtulacağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine yorulur.

Kahve falında komiser olmak tüm sıkıntılarının kısa bir sürede ortadan kalkacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına alamet etmektedir.