Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çocuğun görmek

Kahve falında çocuğun görmek gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işarettir.

Kahve falında çocuğun gördüyseniz:

  • Size yöneltilen her eleştiriyi yıkıcı olarak algılamayın.Çünkü, dostlarınızın, söylediklerine kulak vererek onlardan bazı dersler çıkartmanız gerekiyor.

Kahve falında çocuğunu düşmekten kurtarmak borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında çocuğunun elini kesmek sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, ayrılığın sandığından da uzun olacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına inanılır.

Kahve falında çocuğun kuran okuduğunu görmek büyük miktarda kazanç sağlayacağına, yakın bir zaman içinde fal sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına tabir olunur.

Kahve falında çocuğunun kafasında bit görmek günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına yorulur.

Kahve falında erkek çocuğun doğurmak yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında başkasının çocuğunu yıkamak yalandan uzak durup, ruhsal korkularından da arınacağına, aile bireylerini kötü etkileyebilecek bir durumun bertaraf edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş olan çocuğunu görmek emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına işarettir.

Kahve falında büyümüş çocuğunu emzirmek parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.