Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında borçlu çıkmak

Kahve falında borçlu çıkmak üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, parasının ve malının artacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, isyan edeceğine işaret eder.

Kahve falında borçlu çıkmak gördüyseniz:

  • Hadiseyi zorlamamak yararınıza olabilir.

Kahve falında borçlu çıkmak hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, bu sebeple çok büyük üzüntü ve tedirginlik duyacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında borç verip alamamak ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının borcunu ödemek yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına alamet eder.

Kahve falında bankaya borclu olmak tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, aile saadetinin artacağına delalet eder.

Kahve falında altın borcu görmek iyi halin geleceğine, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında borç bilezik almak kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine işarettir.

Kahve falında ölmüş birinin borcunu ödemek rahatlığa erileceğine, stres atılacak aktiviteler yapılacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaştan borç istemek tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına delalettir.