Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında but et görmek

Kahve falında but et görmek verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, saygınlık kazanacağına, çevresinin genişleyeceğine, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında but et gördüyseniz:

  • Dalgın olabilirsiniz, muhafazakarlığa eğilimlisiniz, fazlaca içe kapanıksınız.

Kahve falında but et görmek işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, falı kapatan kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına işarettir.

Kahve falında et but görmek hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, fal sahibinin yıpranacağı ve üzüleceği kadar kötü günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında but eti görmek kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine inanılır.

Kahve falında pişmiş tavuk budu yemek parasının ve malının da artacağı işler yapacağına, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında budanmış ağaçlar görmek iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında tavuk budu almak aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, zenginlik elde edeceğine, lüks içinde olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tavuk butları görmek insanların hayır dualarının alınacağına, işlerin günden güne daha da artacağına delalettir.

Kahve falında ağacı budanmış görmek hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine tabir olunur.