Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın bilezik ve kolye görmek

Kahve falında altın bilezik ve kolye görmek her geçen gün daha profesyonel olacağına, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, sıkıntı verici bir olay nedeni ile yaşanacak baş ağrısına, sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına tabir olunur.

Kahve falında altın bilezik ve kolye gördüyseniz:

  • Sizi istediğiniz yere taşıyacağını veya ün, tanınma ya da prestij kazandıracağını bilseniz bile, belli bir pozisyon ya da konuda bağlayıcı sözler vermek zorunda olmayabilirsiniz.

Kahve falında altın bilezik kolye görmek çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altın bilezik kolye takmak dininden vazgeçmeyeceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın kolye ve bilezik görmek sağlığının kötüye gideceğine, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine delalet eder.

Kahve falında altın kolye bilezik görmek karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, ardından iş hayatı ile ilgili olarak bazı adımlar atacağına işarettir.

Kahve falında altın bilezik ve kolye görmek verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında altın bilezik ve kolye takmak bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına tabir olunur.

Kahve falında kolye bilezik görmek çok hayırlı işlere gireceğine, özel hayatını başka insanlara kapatarak daha sakin, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kolye ve bilezik takmak özellikle bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına alamet etmektedir.