Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında havuzun görmek

Kahve falında havuzun görmek sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, yani babasına benzeyeceğine, çok sayıda borca gireceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine, hayatının zorlaşacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, gücünün, kudretinin yerine geleceğine delalettir.

Kahve falında havuzun gördüyseniz:

  • Evinizde ufak bir anlaşmazlık olabilir.

Kahve falında soğuk havuz görmek böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda fal sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına rivayet eder.

Kahve falında buzlu havuz görmek yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine delalet eder.

Kahve falında elbiseyle havuza girmek dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında banyoda havuz görmek kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında balık dolu havuzda yüzmek yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine alamet eder.

Kahve falında yosunlu havuz görmek sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilisiyle havuza girmek pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında eşini havuzda görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, yardıma muhtaç olan herkese elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışacağına delalettir.