Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evini tadilat etmek

Kahve falında evini tadilat etmek dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, kendini kötü ve moralsiz hissedeceğine, başarısızlığa düşeceğine, süzüleceğine, ağlayacağına, tüm dileklerin tutacağına, zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine yorulur.

Kahve falında evini tadilat etmek gördüyseniz:

  • Yeni bir iş, mevcut işinizde bir değişiklik ya da işleri halletme biçiminizde yapacağınız değişiklikler stresinizi azaltabilir, yeni fırsatların yolunu açabilir ya da sizi özgürleştirebilir.

Kahve falında evinin tadilat olduğunu görmek kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evini tadilat yapmak kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evin içinde tadilat görmek kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına yorulur.

Kahve falında evini tadilat ettirmek yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında evini tadilatta görmek uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evinin tadilatını görmek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine tabir olunur.

Kahve falında evini tadilat etmek hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının evinde tadilat görmek kafasındaki sorunları çözeceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına rivayet etmektedir.