Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında obez olmak

Kahve falında obez olmak adından konuşulur olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup çok büyük bir huzura ereceğine, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, işlerinizin bozulacağına, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında obez olmak gördüyseniz:

  • Size yeni bir iş teklif edilmesi veya mevcut işinizde yeni sorumluluklar yüklenmeniz olasıdır.

Kahve falında obez görmek mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında obez bebek görmek huzurun bozulacağına, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında obez olduğunu görmek muradın yerine geleceğine, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında obez olmak sorunlarına da çözümler bulacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında obez birini görmek kısmetin ve talihin açılacağına, işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine rivayet etmektedir.