Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sandıkta altın görmek

Kahve falında sandıkta altın görmek yaşadığı zorlukların son bulacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, kendisine kefil olan tanıdıklarını da zor durumda bırakacağına, saygının hiç eksik olmayacağına, masrafların altında kalacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, geleceğin güzelliklerle dolacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sandıkta altın gördüyseniz:

  • Karşı cinsten, çok beğendiğinizi birisinin ilgisi çekmeniz olasıdır.

Kahve falında altın sandık görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine yorulur.

Kahve falında sandıkla altın görmek rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına delalettir.

Kahve falında sandığın içinde altın görmek mesleki kariyerini daha iyi hale getirmek için bir müddet yurt dışında yaşayacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine işarettir.

Kahve falında sandık dolusu altın görmek güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına yorulur.

Kahve falında bir sandık altın görmek çeşitli tartışmalar ve münakaşalar yapılacağına, zor durumlara düşüleceğine, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine delalettir.

Kahve falında sandıkla altın bulmak borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına alamet eder.

Kahve falında sandıkta altın bulmak alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında bir sandık dolusu altın görmek strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, yiyip içeceğine işarettir.