Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında badem görmek

Kahve falında badem görmek eşler arasında bir soğukluğun baş göstereceğine, pişmanlık duyulacak şeyler yapılacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, kendisini tanıyan insanlar ile işleri bozacağına, uykusuz ve halsiz düşeceğine, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına, emeğinden hayır göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına alamet eder.

Kahve falında badem gördüyseniz:

  • Hedeflerinize ulaşmak için bazı fikirlerinizin revize edilmesi gerektiğinin farkına varabilir, çevrenizdeki kişilerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kahve falında çağla badem ağacı görmek zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına yorulur.

Kahve falında badem şekeri görmek enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, çok dikkat çekeceğine yorulur.

Kahve falında kabuklu badem yemek epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında badem çalmak eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında badem aldığını görmek hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında badem ceviz yemek canını sıkan şeyleri yeneceğine, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına alamet eder.

Kahve falında bademli çikolata yemek borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yerden badem toplamak özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına işaret etmektedir.