Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kaptan su içmek

Kahve falında bir kaptan su içmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, hayattan yana umudunun kırılacağına, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, dünya malının çoğalacağına ve falı kapatan kişinin rahatlığa ereceğine işaret eder.

Kahve falında bir kaptan su içmek gördüyseniz:

  • daha çok şansınızı zorlamamalısınız.

Kahve falında bakır kaptan su içmek çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, koltuğunun da yükseleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında aynı kaptan su içmek işinin istediği gibi yürümeye başlayacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına yorulur.

Kahve falında plastik kaptan su içmek fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine ve tüm hayatının neredeyse çalışmak olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kaptan su içmek helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, kişinin her türlü zenginliğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir kaptan su içmek bir akrabadan hata görüleceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine delalettir.

Kahve falında kaptan olmak cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına inanılır.

Kahve falında bakır kaptan yemek yemek duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında deniz kaptanı görmek sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına rivayet eder.