Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında iki minareli cami görmek

Kahve falında iki minareli cami görmek çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, ters giden durumların düzeleceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, eline yeni fırsatların geçeceğine, büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, eğleneceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine işarettir.

Kahve falında iki minareli cami gördüyseniz:

  • Aşk konusunda bir gerilim yaşayabilirsiniz.

Kahve falında caminin minaresini görmek yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına alamet eder.

Kahve falında cami minaresinin yıkılmasını görmek kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yıkılan cami minaresi görmek o şekilde bir çözüm bulacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında cami minaresine çıkmak duaların boşa gideceğine, şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına alamet eder.

Kahve falında minaresi olmayan cami görmek kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında minare cami görmek toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında camii minaresi görmek bir sebeple kendisini çok üzeceğine, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına yorulur.

Kahve falında camii minaresine çıkmak fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına alamet eder.