Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarı ev görmek

Kahve falında sarı ev görmek işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, kazancın yarı yarıya artacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sarı ev gördüyseniz:

  • Geçmişin geride kalması gerekiyor.

Kahve falında evde sarı kedi görmek yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında sarı ev görmek hayallerine ulaşacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında sarı ev kedisi görmek eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sarı renkli ev görmek sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine yorulur.

Kahve falında sarı bir ev görmek böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı badanalı ev görmek çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına delalet eder.

Kahve falında evi sarı görmek aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine, sorunlarından birinin bitmeden diğerinin başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evde sarı yılan görmek karar vermekte güçlük çekeceğine, rakiplerini mağlup edeceğine işarettir.