Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tel çit görmek

Kahve falında tel çit görmek başarılarının daim olacağına, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine inanılır.

Kahve falında tel çit gördüyseniz:

  • Elinize geçecek bilgiler veya alacağınız haberler uzun vadeli planlarınızın seyri üzerinde etkili olabilir.

Kahve falında tel çit görmek icat yapacağına, çok daha iyi günler göreceğine işarettir.

Kahve falında çitten geçmek işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına, belalara denk gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında çitlerden atlamak çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, daha büyük adımlar atılacağına alamet eder.

Kahve falında tahta çit görmek yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında çitlenbik ağacı görmek sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, nahoş sözler işiteceğine alamet eder.

Kahve falında çit görmek bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çitos yemek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, zarar verecek bir kişiden yardım almak zorunda kalınacağına yorulur.

Kahve falında çit yapmak ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine ve yaşanan durumların büyük acılara sebep olacağına, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına alamet eder.