Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah karpuz görmek

Kahve falında siyah karpuz görmek sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, hayal edilen işe sahip olmak için çok çalışılacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, makbul olan mallara kavuşacağına, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah karpuz gördüyseniz:

  • Olayları bir kez daha düşünmek gerekebilir.

Kahve falında siyah karpuz görmek eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Kahve falında dalından karpuz koparmak yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok karpuz görmek maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında dilim dilim karpuz görmek böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, yollarının aksiliklerle kapanmayacağına delalettir.

Kahve falında ölü birine karpuz vermek kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına delalettir.

Kahve falında ölüye karpuz yedirmek hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına işarettir.

Kahve falında dev karpuz görmek dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına ve hayatının mutluluk, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine delalet eder.

Kahve falında ağaçta karpuz görmek bazı kaynakların tükeneceğine, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına işaret eder.