Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında acı su görmek

Kahve falında acı su görmek gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, maddi anlamda güçleneceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında acı su gördüyseniz:

  • Yanlış bir aşk ilişkisine girmeniz, normal zamanlarınızda size sıradan görünebilecek kimseleri bir anda aşırı beğenmeniz olasıdır.

Kahve falında acı su içmek sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında acı su kusmak gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında acı su görmek hayal kırıklığına düşeceğine, umduklarını bulamayacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine tabir olunur.

Kahve falında çeşmeden acı su içmek ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında acı biber çalmak kendisini ailesine vereceğine bu sayede huzur bulacağına, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine delalettir.

Kahve falında acıkan birini görmek işinden evine gidip geleceğine, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına alamet eder.

Kahve falında acı süt içmek başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında acı görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine işaret eder.