Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuran kerimi okumak

Kahve falında kuran kerimi okumak bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, kişinin hayat sevincinin artacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, tanıdığı birinin kendi veya haberinin gelmesine, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına delalettir.

Kahve falında kuran kerimi okumak gördüyseniz:

  • Ufak tefek kazalara karşı da tedbirli olması gerekebilir.

Kahve falında kuranı kerim mealini okumak zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, bekârlığına da veda edeceğine rivayet eder.

Kahve falında camide kuranı kerim okumak kariyerinde parlak günlerin kendisini beklediğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına işarettir.

Kahve falında kuranı kerimi ezbere okumak elinin darlığa düşmeyeceğine, işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına inanılır.

Kahve falında kuranı kerim okumak yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kuranı kerimin mealini okumak çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bu sayede işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kuran kerimi okumak kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, maddi gücünün yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında kuranı kerimi tersten okumak huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına tabir olunur.

Kahve falında kuranı kerimden sure okumak sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına işarettir.