Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sanatçıyla nişanlanmak

Kahve falında sanatçıyla nişanlanmak sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, tüm fırsatları değerlendireceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, başarı elde edeceğine, onların bir dediğini iki etmeyeceğine delalettir.

Kahve falında sanatçıyla nişanlanmak gördüyseniz:

  • Şansınızı zorlamayın.

Kahve falında sanatçıyla nişanlanmak malının ve parasının eksilmeyeceğine, malının ve kazancının tam olacağına tabir olunur.

Kahve falında kendini sanatçı olarak görmek büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında ünlü sanatçıyla öpüşmek büyük başarılar kazanılacağına, onlara galip geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ünlü sanatçıyla konuşmak Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sanatçıyla telefonda konuşmak işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, eline geçen yüklü miktarda kazanç sayesinde çok rahat edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sanat görmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine delalettir.

Kahve falında sanatçı olmak iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, mevkilerinin yüksek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ünlü ses sanatçısı görmek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına rivayet eder.