Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vücutta pire görmek

Kahve falında vücutta pire görmek rızkının kesilmeyeceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, bütün önlemlere rağmen iş hayatında zarar getirecek işlere girileceğine, çok kötü zamanlar geçirip ruhsal olarak çok zor durumlara düşeceğine, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, zarar edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında vücutta pire gördüyseniz:

  • Ani tepkiler vermeniz durumunda kendinizi zayıf veya zor bir duruma düşürebilirsiniz.

Kahve falında vücudunda pire görmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında vücutta pire görmek maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına işaret eder.

Kahve falında saçında pire görmek şansının her zaman yaver gideceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında kedi piresi görmek endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, uzun soluklu bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin üzerinde pire görmek endişe ettiği konuların gitgide daha iyi bir hal alacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında köpek piresi görmek ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında yorganda pire görmek kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, yeni bir eve ve semte taşınılacağına alamet eder.

Kahve falında köpekte pire görmek ancak falı kapatan kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına inanılır.