Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında deniz ve görmek

Kahve falında deniz ve görmek çok büyük kazançlara sahip olacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine delalettir.

Kahve falında deniz ve gördüyseniz:

  • Daha sonra yaşayabileceğiniz büyük sorunların habercisi olabilir.

Kahve falında denizde fırtına olduğunu görmek çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında denizin dibine dalmak yeni ve isabetli adımlar atılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına inanılır.

Kahve falında ırmak deniz görmek yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında denizde kedi görmek karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına rivayet eder.

Kahve falında uçurumdan denize düşen birini görmek işlerin günden güne bozulacağına, yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine rivayet eder.

Kahve falında boğaz deniz görmek sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında balık dolu denizde yüzmek çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde yolculuk yapmak mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine işarettir.