Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pantolon temizlemek

Kahve falında pantolon temizlemek kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, kazancın artmasına, ona yardımcı olacağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine delalet eder.

Kahve falında pantolon temizlemek gördüyseniz:

  • Endişelerinizi büyütmemeli veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinize yansıtmamalısınız.

Kahve falında pantolon paçası temizlemek ortalığın karışacağına, bir sebeple çok üzüntülü zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pantolon temizlemek ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, yaşamın kolay hale geleceğine, gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına delalettir.

Kahve falında bol pantolon giymek şerefe ve izzete, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında deri pantolon giymek alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kot pantolon aramak rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, şifa ve ilaç bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölüye pantolon vermek mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına inanılır.

Kahve falında pantolon giymeyi unutmak aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına işarettir.

Kahve falında gri pantolon giydiğini görmek çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine alamet etmektedir.