Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında porselen diş görmek

Kahve falında porselen diş görmek başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, gözünün de gönlünün de doyacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına işarettir.

Kahve falında porselen diş gördüyseniz:

  • Özel hayatınıza ilişkin amaçlarınızı farklılaştırmanız ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardım edebilir.

Kahve falında porselen diş yaptırmak büyük sıkıntılar çekeceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine işarettir.

Kahve falında porselen diş görmek yaşadığı olayların kötü gideceğine, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında porselen süs görmek uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, geç de olsa huzura erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında porselen tabak kırmak görmek kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında porselen sürahi görmek kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, mutlu olacağınıza rivayet etmektedir.

Kahve falında porselen kap görmek kafa olarak daha rahat edileceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına, yeni bir araca sahip olunacağına işaret eder.

Kahve falında porselen fil görmek bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına delalettir.

Kahve falında çiçekli porselen tabak görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine yorulmaktadır.