Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gür saç görmek

Kahve falında gür saç görmek sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, ticaretinin gelişeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği ve elde ettiği zaman büyük bir başarıya ve hayırlı kazançlara sahip olacağı şeyleri alacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine işarettir.

Kahve falında gür saç gördüyseniz:

  • Biraz vurdumduymaz olmaya gayret ederseniz dengenizi daha iyi koruyabilirsiniz.

Kahve falında gür sarı saç görmek birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine ve ardından hayırlı bir şekilde bitecek bir birlikteliğe başlanacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine delalet eder.

Kahve falında gür ve uzun saç görmek çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, kazancının da eksilmeyeceğine delalettir.

Kahve falında saç gürmek rahatın ve huzurun yerine geleceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına delalet eder.

Kahve falında saçın gürleşmesini görmek kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, arkadaştan görülecek faydaya yorulur.

Kahve falında saçlarının gür olduğunu görmek manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gür saçlı olmak girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında gür saç görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun gür saç görmek yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine rivayet eder.