Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sağ eli görmek

Kahve falında sağ eli görmek zengin bir hayata sahip olunacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sağ eli gördüyseniz:

  • Beklenmedik maddi kazanımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında sağ eline kına yakmak tatsız bir durumla uğraşmak zorunda kalınacağı, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına delalettir.

Kahve falında sağ el öpmek çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine yorulur.

Kahve falında sağ elinin kaşındığını görmek maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, itibar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sağ elini tutmak hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sağ elinin yandığını görmek elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, yarardan çok zarar getireceğine inanılır.

Kahve falında sağ elinin kesildiğini görmek işlerinin düzene gireceğine, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sağ elini kınalı görmek zor ve karamsar günler geçireceğine, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına yorulur.

Kahve falında sağ elin kesildiğini görmek birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına delalet etmektedir.