Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyah çamurlu ayakkabı görmek

Kahve falında siyah çamurlu ayakkabı görmek moral olarak çok iyi hissedeceğine, çok büyük paralar kazanacağına, dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, sağlam bir kariyer edineceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında siyah çamurlu ayakkabı gördüyseniz:

  • Yaptıklarınızı kendi başınıza veya sessizce devam ettirmeniz durumunda hedeflerinize ulaşabilir, istediğiniz konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kahve falında siyah çamurlu ayakkabı görmek hoş olmayan sözler işiteceğine, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayakkabının içinde çamur görmek geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına inanılır.

Kahve falında ayakkabı çamurunu silmek yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, işindeki ününün de tabiri caizse alıp yürüyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ayakkabı çamuru yıkamak işlerinde atılıma geçeceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına işarettir.

Kahve falında ayakkabıdaki çamuru yıkamak kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çamurlu ayakkabı giydiğini görmek girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına yorulur.

Kahve falında ayakkabıdan çamur temizlemek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında çamurlu ayakkabıyı yıkamak uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına işaret eder.