Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dar yer görmek

Kahve falında dar yer görmek hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, zamandan da kar edeceğine, her isteklerinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dar yer gördüyseniz:

  • Duygusal yaklaşımlarınız baştan çıkarma yönünde olabilir.

Kahve falında dar yerlerden çıkmak ortaklıkların bozulacağına, onların yaralarına merhem olacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine işarettir.

Kahve falında dar bir yere sıkışmak elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına delalet eder.

Kahve falında dar bir yer görmek rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine işaret eder.

Kahve falında dar yerlerden geçmeye çalışmak geçim derdi, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Kahve falında dar bir yere girmek iftiraya uğrayacağına, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına yorulur.

Kahve falında dar yer görmek kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine işaret eder.

Kahve falında dar bir yere kapatılmak kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına delalet eder.

Kahve falında dar yere oturmak işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine alamet eder.