Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eşini ölmüş olarak görmek

Kahve falında eşini ölmüş olarak görmek çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşini ölmüş olarak gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlarla uğraşmanız gerekebilir.

Kahve falında eşini kusarken görmek ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına rivayet eder.

Kahve falında eşinin gözünü görmek maddi olarak zarar edileceğine, sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendi eşini gelinlikle görmek kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşini kör görmek atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Kahve falında eşinin yeniden evlendiğini görmek yaşadığı stresten kaynaklanan agresif tavırlarının da sevdiklerini üzeceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına delalet eder.

Kahve falında eşine büyü yapıldığını görmek kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, haksızlığa uğrayacağına inanılır.

Kahve falında eşinin tabutunu görmek falı kapatan kişinin uzun zamandan beri beklediği bir işten çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına, bu sayede çok sevinip işinin başına geçeceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında eşini gebe görmek herhangi bir zarara uğranmayacağına, çok mutlu ve sevinçli olacağına rivayet eder.