Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oya ipi görmek

Kahve falında oya ipi görmek planlı ve programlı hareket etmesi sayesinde başarılarının artacağına, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına, yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında oya ipi gördüyseniz:

  • Hangi türden olursa olsun, gerilimli durumdaki bütün ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz.

Kahve falında oya ipi görmek sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dantel oya görmek işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine tabir olunur.

Kahve falında oyalı eşarp görmek fal sahibinin elinin darlaşacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine yorulur.

Kahve falında boncuk oyası görmek tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil oyalı tülbent görmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına inanılır.

Kahve falında oya almak geçiminin daha kolay hale geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Kahve falında yazma oyası görmek bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında iğne oyası örmek moralin bozulacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına delalet eder.