Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kamyona görmek

Kahve falında kamyona görmek fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, kişinin başarıdan başarıya koşacağına, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine inanılır.

Kahve falında kamyona gördüyseniz:

  • Olayların dışında kalıp, akışına bırakmanızda fayda var.

Kahve falında kamyonla kömür görmek yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına işarettir.

Kahve falında kamyonun görmek bunun için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına inanılır.

Kahve falında büyük kamyona binmek huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kamyon görmek her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine yorulur.

Kahve falında kamyonla seyahat etmek sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına delalet eder.

Kahve falında kamyonun üstünde gitmek büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine inanılır.

Kahve falında kamyonda olduğunu görmek büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına rivayet eder.

Kahve falında kamyonun çarptığını görmek lükse ve konfora kavuşacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.