Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi ev görmek

Kahve falında mavi ev görmek hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, canın ve malının da her zaman güvende olacağına, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, işlerdeki verimin artacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında mavi ev gördüyseniz:

  • Başkaları mevcut planınıza sadık kalmanızı önerse de, farklı ilerlemeniz ya da düşünmeniz daha etkili sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında mavi bir ev görmek her zaman hürmet göreceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, işlerin günden güne açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi beyaz ev görmek bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek fal sahibinin bu şekilde rahat edeceğine, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Kahve falında mavi badanalı ev görmek hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına delalettir.

Kahve falında evi mavi görmek sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, fırsatların heba edileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, uzun zaman boyunca maddi bir zarara sebep olacak bir işin peşinden gidileceğine ve zorluklarla başetmek zorunda kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında mavi renkli ev görmek işlerinde atılıma geçeceğine, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına işaret eder.

Kahve falında mavi duvarlı ev görmek elini attığı işleri yakın zaman içinde çok hayırlı bir şekilde ileri götüreceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi renkte ev görmek yarınlara olan inancından da hiçbir zaman ödün vermeyeceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi renk ev görmek meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına işaret eder.