Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin kurtardığını görmek

Kahve falında birinin kurtardığını görmek kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, fikirlerini, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, Allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayır getirecek bir işe girileceğine, onları büyük bir mutluluk ve heyecan içinde karşılayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birinin kurtardığını gördüyseniz:

  • Eşiniz veya sevgiliniz bir anda gözünüzden düşebilir.

Kahve falında yangından adam kurtarmak malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine işarettir.

Kahve falında çamurdan birini kurtarmak hayallerinin söneceğine, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen fal sahibinin elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında insan hayatı kurtarmak kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan fal sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına delalettir.

Kahve falında başkasının hayatını kurtarmak geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arabayı uçurumdan kurtarmak yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında birini boğulmaktan kurtardığını görmek sağlığının geri geleceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında bir bebeğin hayatını kurtarmak sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında askeri kurtarmak toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, kendi işine sahip olacağına delalet etmektedir.