Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sağ gözünü görmek

Kahve falında sağ gözünü görmek işlerine ve kazancına nazar değeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, aile bireyleri ile tartışacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine ve hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sağ gözünü gördüyseniz:

  • Kendinize yatırım yapmanız durumunda, diğerleri size destek vereceklerdir.

Kahve falında sağ gözünün çıktığını görmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında sağ gözünün kör olduğunu görmek performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sağ gözünü açamamak çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, fal sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sağ gözünün şiştiğini görmek başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, gönül sızılarının dineceğine inanılır.

Kahve falında sağ göz görmek hiçbir maddi sıkıntısı ve geçim sorunu yaşamayacağına, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında sağ gözünü görmek insanlara ilim irfan aşılayacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında sağ elinde alyans görmek manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sağ kişinin öldüğünü görmek elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, hayırlı bir terfi alınacağına rivayet eder.